DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ 100% ORJİNAL, AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

İADE VE DEĞİŞİM GARANTİSİDeğişim Bilgileri

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren otuz (30) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile size gönderim yapan mağazamızın adresine Aras Kargo ile gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda [email protected] mail adresine değişim yapmak istediğinize dair bilgi vermeniz gerekmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İade Bilgileri

Tüm ürünler Türkiye Distribütörü garantisi altındadır.

Almış oldugunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile mağazamızın adresine Aras Kargo ile gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz..

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak düzenleterek ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren üç (3) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli 2 iş günü içerisinde tarafınıza yapılmaktadır.

Üründe bozulma, kırılma, tahrip, çizikler, kullanılma vesair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 2 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Tüm sorularınız için mesai günleri içerisinde 0212 695 42 42  nolu telefonu arayarak yada [email protected] mail adresimize mesaj atarak destek alabilirsiniz.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmez.