DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ 100% ORJİNAL, AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO
Biz Kimiz ?

Güven Saatçim olarak bizi ne kadar iyi tanıyorsunuz ?

Tarihçe

Güven Saatçim, 1973'den bu yana saat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında ceşitli saat markaların pazarlaması ile ilgilenilmiştir. 1994 yılından itibaren dünyaca ünlü markaların saatlerinin yetkili satıcısı haline dönüşüp,müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla da online satış platformları oluşturmuştur.

Günümüzde Güven Saatçim satışını yaptığı uluslararası markalar ile sektörde öncü kuruluş haline gelmiştir.Kuruluşundan günümüze Güven Saatçim, şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Satışını yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.

Güven Saatçim model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur. Güven Saatçim, saat sektöründe kalite ve güvenirlilik açısından kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman ispatlamaktadır.

5

Fiziksel Mağaza

Türkiye'de ki bir çok popüler alışveriş merkezlerinde yer alan "Güven Saatçim" mağazalarımız, müşterilerimize eksiksiz bir hizmet vermek için sürekli gelişmektedir.

%100

Müşteri Memnuniyeti

Fiziksel mağazamız veya online satış sitemizden sipariş veren tüm müşterilerimize "Güven Saatçim" ayrıcalıklarıyla hizmet verilmektedir.

100.000

Ziyaretçi

Mevcut ve yeni müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklardan dolayı her geçen gün ziyaretçi trafiğimiz daha da artmaktadır.