Casio LTP-1302D-1A1VDF Erkek Kol Saati
9aya varan taksit seçenekleri
Stokta Var
Şu an sipariş verirsen ürün yarın kargoya verilecektir.
Ölçü Rehberi
Genel Özellikler
Marka / Koleksiyon :
Casio
Cinsiyet :
Erkek
Ağırlık :
69 gr
Cam Tipi :
Mineral
Kadran Renk :
Siyah
Kalınlık :
8,7 mm
Kasa Çapı :
30,2 mm
Kasa Materyal :
İyon Kaplama
Kasa Renk :
Gri
Kasa Şekil :
Oval
Makine Tipi :
Analog
Su Geçirmezlik :
50 mt
Tarz :
Klasik Saat
Yükseklik :
34,5 mm